Liga 2

SPORT | Norocul din meciul cu Botosani s-a transformat in ghinion in partida cu Suceava. SAGEATA egalata de botosaneanul Lozneanu in min. 92 – REZULTATE

Botosaneanul imprumutat la Rapid CFR Suceava, Andrei Lozneanu, a “razbunat” pe FC Botosani la Navodari.

Dupa ce Sageata i-a invins pe botosaneni in minutele de prelungire, nu de acelasi noroc au parte in meciul cu Rapid CFR Suceava. Dupa ce au condus cu scorul de 2-1 pe suceveni, Sageata Navodari parea sigura de cele trei puncte puse in joc, iar dupa ce Viciu a aparat un penalty sucevenilor, gazdele credeau ca norocul din meciul cu FC Botosani inca mai zboara deasupra stadionului. Nu a fost insa asa.

La ultima fază a meciului, jucatorul lui FC Botosani, imprumutat la Suceava, Lozneanu, aflat în interiorul careului prinde un şut din întoarcere şi aduce egalarea pentru Rapid Suceava.