Important
SPORT | FC Botosani dă piept cu rezervele lui Samuel Eto’o
![](https://i0.wp.com/www.gazetabt.ro/wp-content/uploads/2012/02/eto-anzhi-makhachkala.jpg?resize=450%2C306&ssl=1)
FC Botoșani va disputa astăzi al patrulea meci de pregătire din Antalya. Adversara de astăzi este Anzhi Mahacikala II, echipă ce ocupă în prezent locul 6 în Liga rezervelor din Rusia. Meciul se va disputa de la orele 17.30 în stațiunea Belek.
Meciuri anterioare:
FC Botosani – Obolon Kiev 0-0
Botosani – Sumqayit Sahar 0-0.
FC Botoșani – FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1-0