Important
EDUCATIE | Vezi câştigătorii Miss & Mister Preuniversitaria de la Liceul Grigore Antipa
![](https://i0.wp.com/www.gazetabt.ro/wp-content/uploads/2012/03/castigatori-miss-Grigore-Antipa-050.jpg?resize=500%2C470&ssl=1)
Concursul de frumuseţe Miss & Mister Preuniversitaria de la Liceul de Ştiinţele Naturii “Grigore Antipa” Botoşani şi-a desemnat, marţi seară, câştigătorii. Juriul a decis ca premiul I şi titlul de Miss Preuniversitaria să revină elevei Andreea Alexandru, din clasa a XII-a D.
Adolescenta de 18 ani va reprezenta liceul în finala judeţeană din 15 martie, ea urmând să intre în concurs alături de Sergiu Corduneanu, desemnat Mister Preuniversitaria.
BotosaniNews.ro
ma doare-n ….