Important
CLIPUL ZILEI | Ce face un copil cand se uita la desene animate…
![](https://i0.wp.com/www.gazetabt.ro/wp-content/uploads/2012/02/sebi.jpg?resize=633%2C389&ssl=1)
Copii adora sa se uite la desene animate, dar ce se intampla cand unele seriale devin plictisitoare? Cu siguranta te ia somnul.
Asa s-a intamplat si cu pustiul nostru din videoclipul de mai jos. Problema nu a fost ca somnul l-a vizitat exact cand se uita la desene, marea problema a fost sa-si tina echilibrul, insa mai multe vezi in clipul de mai jos!
VIDEO: