![](https://i0.wp.com/www.gazetabt.ro/wp-content/uploads/2024/05/obada-ovidiu.jpg?resize=780%2C470&ssl=1)
Polițiștii botoșăneni efectuează verificări pentru localizarea unui tânăr, de 27 de ani, din municipiul Botoșani, care la data de 21 aprilie a.c. a plecat în municipiul Arad, păstrând zilnic legătura cu familia. Însă, din 27 aprilie a.c. nu a mai putut fi contactat.
OBADĂ EDUARD are următoarele semnalmente: 1,90 m înălțime, 80 de kg, păr șaten, ochi căprui.
Cetățenii care dețin informații cu privire la această persoană sunt rugați să apeleze 112 sau să se adreseze celei mai apropiate unități de poliție!