Important
SPORT | Sfaiter: “Sunt obligat sa-mi fac treaba si mai bine”
![](https://i0.wp.com/www.gazetabt.ro/wp-content/uploads/2012/02/Cornel_Sfaiter__56_.jpg?resize=480%2C360&ssl=1)
Presedintele echipei FC Botosani, Cornel Sfaiter, a fost ales din nou ca reprezentant al cluburilor din Liga a II-a, seria 1, in cadrul Comitetului Executiv al FRF. Sfaiter spune ca nu a avut emotii si ca era sigur de voturile colegilor.
“Nu a fost greu pentru ca stiam sigur ca ma sustin. Mi-am facut treaba pana acum si de acum sunt obligat sa-mi faca treaba si mai bine, pentru ca va fi o perioada foarte grea. Stim cu totii cum e economia in Romania la ora actuala, atat in Liga II-a, cat si in Liga 1”, a declarat Corne Sfaiter la Tele M.