Important
SPORT | FC Botosani si-a modificat adversarul pentru al doilea amical din Antalya
![](https://i0.wp.com/www.gazetabt.ro/wp-content/uploads/2012/02/Obolon-Kiev-2.jpg?resize=780%2C470&ssl=1)
Elevii lui Costel Orac vor da piept astăzi de la orele 17.30 cu Sumqayit Şähär din prima ligă din Azerbaijan. Adversarul a fost modificat după ce Bit FC a disputat ieri un meci împotriva celor de la Dinamo.
“Este o perioadă foarte aglomerată în Antalya și toată lumea are problem în privința adversarilor și a terenurilor. Noi suntem privilegiați pentru că am ales lara și nu Belek și avem terenuri de antrenament numai pentru noi. Adversarii îi vom allege în funcție de oferte”, a declarat Cornel Șfaițer.