Important
SPORT | Dumitru Branza: “M-a impresionat Balan. Terenul a fost putin incomod”
![](https://i0.wp.com/www.gazetabt.ro/wp-content/uploads/2012/02/DSC_1684.jpg?resize=780%2C470&ssl=1)
Directorul Executiv al FC Botosani, Dumitru Braza, s-a arata incantat de jocul prestat de echipa locala in Antalya.
“Tinand cont ca a fost primul joc a fost un meci chiar bun. Se vede contributia jucatorilor care au venit acum. Rezultatul a fost unul echitabil. M-a impresionat Balan, dar nu vreau sa evidentiez pe cineva inca de la primul joc. Antrenorul a rulat tot lotul, inafara de jucatorii accidentati. Echipa a lasat o impresie buna. Terenul a fost incomod pentru ambele echipe pentru ca avea 55 m pe 92 de m. Este ultima data cand jucam pe teren ca acela. Vremea este excelent, la ora meciului au foat 15 grade”, a declarat Dumitru Branza.