Important
CULTURA | SUPER-EXPOZITIE a fotografului dorohoian, Marius Petrescu! Oameni din BETE de CHIBRITURI (GALERIE FOTO)
![](https://i0.wp.com/www.gazetabt.ro/wp-content/uploads/2012/03/DSC_2126.jpg?resize=780%2C470&ssl=1)
Pasionat de fotografie, dorohoianul Marius Petrescu a realizat aseara la Sala Teatrului din Dorohoi o super-expozitie cu fotografii realizate de el. Ce a fost inedit la aceasta expozitie? In fotografii apar oameni creati din bete de cibrituri in diferite ipostaze.
“M-am gandit sa fac ceva inedit. Ceva ce nu a facut nimeni. Cred ca nu exagerez daca spun ca am vrut sa fac ceva pentru Dorohoi”, ne-a declarat fotograful Marius Petrescu.
VEZI MAI JOS O GALERIE FOTO DE LA EXPOZITIE!
[nggallery id=75]
One Comment