CUPA COCA-COLA DOROHOI | Grupul Scolar “Regina Maria” a castigat competitia de astazi! – VEZI REZULTATE – GALERIE FOTO

Partidele vor fi arbitrate de Gabriel Tanasa si Dumitru Branza Jr.

Ora 16:30 Rezultat final Gr. Sc. Ind. Bucecea si Gr. Sc. “Regina Maria” 0-8. Grupul Scolar “Regina Maria” este declarata castigatoarea competitiei la Dorohoi.

[nggallery id=102]

Ora 16:05 – Pauza : Gr. Sc. Ind. Bucecea si Gr. Sc. “Regina Maria” 0-6

Ora 15:30 – Meciul decisiv ce va stabili campioana in Dorohoi va fi intre Gr. Sc. Ind. Bucecea si Gr. Sc. “Regina Maria”. Oaspetii trebuie sa castige la o diferenta de 4 goluri pe cei de la Bucecea pentru a fi campioni, in caz contrar Gr. Sc. Darabani va fi declarata castigatoarea competitiei.

Ora 15:16 – Meci nebun intre Gr. Sc. Darabani si Gr. Sc. “Regina Maria”. Dupa 1-0 la pauza, oaspetii au revenit in repriza a doua si au egalat in primul minut de joc. Darabaniul a condus mai apoi cu 2-1, insa cei de la “Regina Maria” au egalat din nou pe final. Rezultat final 2-2.

[nggallery id=100]

Ora 14:54 – Pauza : Gr. Sc. Darabani – Gr. Sc. “Regina Maria” 1-0

Ora 14:30 – In cateva momente incepe meciul al doilea din grupa disputat intre Gr. Sc. Darabani  si Gr. Sc. “Regina Maria” Dorohoi.

Ora 13:30 – PAUZA DE O ORA IN SALA POLIVALENTA!

Ora 13:13 – Scor final Gr. Sc. Darabani – Gr.Sc.Ind. Bucecea 3-0

[nggallery id=99]

Ora 12:51 –  Pauza  : Gr. Sc. Darabani – Gr.Sc.Ind. Bucecea 2-0

Ora 12:30 – A inceput primul meci al grupei intre Gr. Sc. Darabani si Gr.Sc.Ind. Bucecea. Echipa de la Gr. Sc. “Regina Maria” sta.

Ora 12:17 – Scor final CN “Gr.Ghica” – Gr.Sc.”Regina Maria” 2-5. In urma acestui rezultat s-a stabilit grupa din Dorohoi. Astfel echipele din Darabani, Bucecea si “Regina Maria” din Dorohoi  vor juca intre ele pentru a se stabili castigatoarea.

[nggallery id=98]

Ora 12:00 – A inceput repriza a doua.

Ora 11:55 – Pauza in Sala Polivalenta din Dorohoi, acolo unde Gr. Sc. “Regina Maria” conduce cu scorul 3-1, dupa o prima repriza foarte disputata in care portarul celor de la CN “Gr. Ghica” a facut minuni, scorul putand fi mult mai mare.

Ora 11:30 – Incepe meciul dintre CN “Gr.Ghica” – Gr.Sc.”Regina Maria”, un derby intre dorohoieni. La CN “Gr.Ghica” trebuia sa evolueze si fiul primarului din Pomirla, Adrian Chelariu, insa acesta si-a uitat acasa carnetul de elev si nu va putea evolua.

Ora 11:16 – Scor final Gr.Sc.Darabani – Gr.Sc.Cotusca 9-2

Ora 10:55 – Pauza : Gr.Sc.Darabani – Gr.Sc.Cotusca 6-2

[nggallery id=97]

Ora 10:30 – Incepe meciul dintre Gr.Sc.Darabani – Gr.Sc.Cotusca.

Ora 10:24 – Scor final Gr.Sc.Ind. Bucecea – LT “A.Basota” Pomirla 12-2

Ora: 10:00 – Pauza la meciul dintre Gr.Sc.Ind. Bucecea – LT “A.Basota” Pomirla , iar scorul este 7-2 in favoarea gazdelor.

[nggallery id=96]

Ora: 9:30 – “Gazeta de Botosani” iti prezinta rezultatele LIVE ale Cupei Coca-Cola organizata de Gazeta Sporturilor.

Desi prima partida intre Gr.Sc.Ind. Bucecea – LT “A.Basota” Pomirla trebuia sa inceapa la ora 8:30, meciul a fost amanat si este gata sa inceapa in curand. Partidele vor fi arbitrate de Gabriel Tanasa si Dumitru Branza Jr.

Fii alaturi de noi pentru a afla rezultatele si pentru a vedea fotografii de la meciuri!