![](https://i0.wp.com/www.gazetabt.ro/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-10-at-19.04.04_0fca3576.jpg?resize=780%2C470&ssl=1)
Ne exprimăm profundul regret pentru trecerea în neființă, la doar 46 de ani, a colegului nostru, agent șef principal Șobîrneț Adrian. Acesta a activat până în urmă cu câteva luni, în cadrul Poliției Municipiului Botoșani- Biroul de Investigații Criminale.
În cei peste 25 de ani de experiență, și-a desfășurat activitea cu devotament, fiind o persoană dedicată și empatică în relația cu ceilalți.
Adresăm sincere condoleanțe greu încercatei familii. Dumnezeu să-l odihnească în pace!