Politic
AUR Botoșani: „Fie ca Lumina Sfântă a Învierii să vă aducă sănătate, fericire și prosperitate!”
![](https://i0.wp.com/www.gazetabt.ro/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-04-at-10.34.51_dbe62b8a.jpg?resize=780%2C470&ssl=1)
Dragi cetățeni ai Botoșaniului,
În numele Partidului AUR Botoșani, vă transmitem cele mai calde urări de bine cu ocazia Sfintelor Sărbători de Paște. Aceasta este o perioadă de reflecție, speranță și reînnoire, iar noi sperăm că veți petrece aceste momente speciale alături de cei dragi, în pace și armonie.
Fie ca Lumina Sfântă a Învierii să vă aducă sănătate, fericire și prosperitate. Împreună, să avem puterea și înțelepciunea de a construi un viitor mai bun pentru comunitatea noastră.