SPORT | FC Botoșani – Dinamo București: 1-1 GALERIE FOTO!

FC Botoșani și Dinamo au terminat la egalitate, scor 1-1, în etapa a 11-a a Ligii 1.

FC Botoșani a fost cea care a deschis scorul. Cabrera a primit o pasă excelentă în mijlocul careului, l-a driblat cu ușurință pe Fai și a marcat cu un șut din șapte metri.

Scorul la pauză a fost 1-1, după ce Marcel Essombe a egalat în al doilea minut de prelungiri.

În a doua parte, ambele echipe au căutat golul victoriei, dar nu au putut să marcheze, iar meciul s-a încheiat la egalitate.

După acest rezultat, Dinamo acumulează 18 puncte și rămâne pe locul patru, iar  FC Botoșani are opt puncte și rămâne pe locul 12.fc botosani-dinamo (119)

fc botosani-dinamo (115)

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului, stergerea integrala sau chiar interzicerea dreptului de a posta, prin blocarea IP-ului folosit. Site-ul www.GazetaBT.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.