SPORT | Egal miraculos obtinut de FCM Dorohoi, dupa 0-3 la pauza!

Astăzi s-a disputat etapa a 18-a din Liga a II-a şi s-au înregistrat mai multe rezultate spectaculoase.

În Seria 1 au avut loc două reveniri incredibile. Farul Constanţa conducea cu 3-0 la pauză, dar FCM Dorohoi a revenit în a doua parte, iar scorul final a fost 3-3.

În meciul Rapid CFR Suceava ACS Berceni, oaspeţii au intrat cu avantaj de două goluri la cabine, dar gazdele au revenit şi au marcat de trei ori, cîştigînd meciul cu 3-2.

Seria 1

Rezultate:
Academica Argeş – CS Baloteşti 2-0
Rapid CFR Suceava – ACS Berceni 3-2
Farul Constanţa – FCM Dorohoi 3-3
Gloria Buzău – CF Brăila 0-0
SC Bacău – Unirea Slobozia 3-0 (la “masa verde”)
FC Voluntari – Săgeata Năvodari 3-0 (la “masa verde”)

12 Săgeata Năvodari          4

One Response to SPORT | Egal miraculos obtinut de FCM Dorohoi, dupa 0-3 la pauza!

1. Catalin says:

Foarte interesant, multumesc pentru informatie.

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului, stergerea integrala sau chiar interzicerea dreptului de a posta, prin blocarea IP-ului folosit. Site-ul www.GazetaBT.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.