SPORT | Botoșăneanul Florin Andone, la primul gol pentru Deportivo la Coruna

Botoșăneanul Florin Andone a marcat primul sau gol pentru Deportivo La Coruna, care a ajutat echipa sa sa remizeze, 1-1, în meciul disputat în deplasare la Granada în etapa a 11-a a campionatului spaniol de fotbal La Liga.
Florin Andone a deschis scorul pentru oaspeti în minutul 64, iar Granada a egalat printr-un autogol marcat de Przemyslaw Tyton în minutul 81.
În clasamentul provizoriu, Deportivo La Coruna a urcat pe locul 16 cu 10 puncte.

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului, stergerea integrala sau chiar interzicerea dreptului de a posta, prin blocarea IP-ului folosit. Site-ul www.GazetaBT.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.