AnunturiLocal

LOCAL | Hidroplasto, o companie aflată în continuuă dezvoltare, face angajări!

Hidroplato, o companie în continuă dezvoltare, angajează responsabil secretariat si resurse umane.

Descrierea jobului

Bune abilități de comunicare orală și scrisă
Capabil să facă față mai multor sarcini în același timp
Persoană organizată, auto-motivată
Experienta in relationarea cu clientii;
Nivel mediu de utilizare a pachetului MS Office;
Permis de conducere categoria B.

Responsabilitati:

Receptioneaza si redirectioneaza apelurile primite;.
Verifica si gestioneaza activitatile de protocol;
Se implica in relatia cu celelate puncte de lucru ale companiei;
Verifica si actualizeaza diferite rapoarte. (de productie, stocuri produse)
Gestioneaza dosarele de personal si evidenta fiselor de pontaj.
Alte activitati din cadrul firmei.

Beneficii:
– Posibilitatea de dezvoltare profesională prin instruiri specifice și activități antrenante;
– Oportunități de promovare în cadrul companiei;
– Condiții de muncă excelente într-un mediu de lucru dinamic, provocator și plăcut;
– Pachet salarial complex (tichete de masă, masina de servici, telefon , decontare transport sau carburant, bonus de performanță și multe alte beneficii care vor fi detaliate la interviu,).
– Program cu normă întreagă (8 h);

Cv-urile se pot depune doar la sediul firmei din Zona Industriala, Str.Pacea nr.26. Oferim: Pachet salarial atractiv, bonuri de masa, masina de serviciu.Cautam persoane cu experienta. Relatii la telefon: 023522525