AccidentEveniment

Accident cu doi răniți după ce mașina unui botoșănean s-a izbit într-o ambulanță!

O ambulanţă a fost implicată sâmbătă noaptea într-un accident, pe DN 17, în localitatea Viile Cristurului.  Şoferul ambulanţei şi şi o femeie, pasager în vehicul, au fost răniţi.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

You cannot copy content of this page